איזה כיף שאתם כאן

זה אומר שגם אתם מאמינים במפגש המטורף בין אימפקט חברתי, פיתוח אישי והצלחה כלכלית

ברור לנו שאתם כאן כי משהו ב-ZE.ZE מעניין אתכם, וזה ממש כיף לדעת. אז בואו תשמעו קצת יותר על מה זה להיות חלק מקהילת ZE.ZE ואז תוכלו לספר לנו קצת עליכם:

ZE.ZE הוא ארגון של "גם וגם". אנחנו מאמינים שלא תמיד חייבים לבחור. אפשר גם חברתי וגם כלכלי, גם פאן וגם לעשות טוב, גם לתת לזולת וגם לאפשר צמיחה והתפתחות אישית. המודל שלנו יחסית פשוט. הוא אומר שברגע שחברי הקהילה שלנו מתפתחים באופן אישי בתחום שיש להם תשוקה גדולה אליו ותוך כדי היצירה גם עושים משהו חברתי ומשפיעים על הסביבה שלהם – התוצרים יהיו הכי טובים שיש.

הקהילה היא הלב והמנוע שעומד מאחורי הארגון. כיום היא מונה כ-50 אנשים מוכשרים ויצירתיים שמגיעים מתחומים מאוד מגוונים וכולם כאן כי הם רוצים ליצור ביחד דברים גדולים ומקצועיים שגם עושים טוב לחברה וגם מבוססים על מודל עסקי ומייצרים רווחים. זה לא פשוט ואין המון אנשים שמאמינים שאפשר אבל אלו שכן – אותם אנחנו רוצים איתנו!

מה הקהילה שלנו יצרה עד היום?

במהלך השנים קהילת ZE.ZE ייצרה המון עשייה.

הנה שלושת הפרויקטים העיקריים שלנו שרק הולכים וגדלים:

אנשים שבדרך כלל לא מרצים

אירוע ייחודי של הרצאות קצרות שנותן במה לדוברים לא קונבציונליים, מתוך אמונה שלסיפור אנושי טוב יש את הכוח לשבור סטיגמות ולייצר שינוי תודעתי.

פילהרמונית הרחוב

פרויקט שמאגד קבוצה של נגני רחוב להרכב מוזיקלי ייחודי. במסגרת הפרויקט ניתנת לנגנים, אשר לרובם תהליך הקליטה בארץ לווה בקשיים, אפשרות למסד את עבודתם ולעבוד בקבוצה המתאימה לכישרונם בתמורה לשכר הולם ויציב.

ZOT.ZOT

סטודיו חברתי להדפסה דיגיטלית שמכשיר ומעסיק נשים נפלאות, אסירות לשעבר. מטרת הסטודיו היא לייצר מקום עבודה מכבד ומעצים עבור העובדות ולהוות מקום בטוח ומכשיר עבורן ביציאתן חזרה לחברה.

שאלות ותשובות

לא בטוח שהבנתי, אתם עמותה או לא?


לא, אנחנו עסק חברתי. זה אומר שאנחנו מאוגדים כחברה בע"מ ושאנחנו מייצרים את ההכנסות מתוך העשייה החברתית (על ידי מכירת המוצרים שלנו) מבלי להיות תלויים בתרומות כאלה או אחרות.
אז לאן הולכים כל הרווחים שלכם?


לארגון שלנו יש מודל של מחזוריות. אין אף אחד שמושך את הרווחים מהחברה או מתעשר ממנה. כל הרווחים שלנו חוזרים חזרה לארגון ומאפשרים לנו להשקיע בפרויקטים הקיימים או לפתח חדשים. בקיצור, להמשיך ולעשות טוב.
ומה אם אין לי מספיק זמן פנוי?


הקהילה שלנו לא מורכבת מהתנדבות במובן המקובל של המילה. אנחנו מנסים לייצר משהו עמוק יותר שבו הקהילה היא ממש חלק מהזהות של החברים בה ושחברי הקהילה הם אלו שמניעים את היצירה. אם יש לכם הרבה זמן פנוי שאתם יכולים להקדיש לעשייה, מעולה. אם אתם בתקופה קצת יותר עמוסה, זה גם בסדר. כל אחד ואחת תורמים מתי שצריך בהתאם לכמה שהם יכולים.
איך אני יודע אם זה בשבילי או לא?


השאלה הכי חשובה היא על איזה צורך זה עונה לכם? אם התשובה היא "התפתחות אישית דרך עשייה חברתית" אז זה כנראה המקום בשבילכם. זה עדיין דורש מחויבות למשימה ולאנשים ועוד 1001 דברים, אבל אין ספק שזו התחלה טובה.
נשמע אדיר, איך מצטרפים?


הקהילה היא המרכיב החשוב ביותר שהופך את ZE.ZE לסיפור הצלחה כל-כך ייחודי. לכן חשוב לנו שתספרו לנו קצת על עצמכם, איך הגעתם לפה ולמה אתם רוצים להצטרף. הכפתור ממש פה אחרי השאלה הזאת. עוד טיפה. עוד טיפה. מעולה.

ועכשיו… הרגע שכולכם חיכיתם לו…

לינקים מתבקשים לרשתות החברתיות
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle